Trotoar (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: here
el: εδώ

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
