Trotoar (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: register
it: registra

en: Help
it: Aiuto

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: logout
it: esci

en: here
it: qui

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: Highlighted
it: Evidenziato
