Trotoar (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: register
pt: registre-se

en: Help
pt: Ajuda

en: Left sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: home
pt: Início

en: logout
pt: sair

en: here
pt: aqui

en: Sidebar left
pt: Barra lateral esquerda

en: Sidebar right
pt: Barra lateral direita

en: Content top
pt: Topo do conteúdo

en: Content bottom
pt: Base do Conteúdo

en: Highlighted
pt: Destacado
