Trotoar (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: logout
sk: odhlásenie

en: here
sk: tu

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
