Trotoar (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: register
hi: रजिस्टर

en: Help
hi: मदद

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
