Trotoar (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: logout
lv: atslēgties

en: here
lv: šeit

en: Highlighted
lv: Izgaismots
