Trotoar (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: register
sq: regjistrohu

en: Help
sq: Ndihmë

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe
