Trotoar (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: register
sv: registrera

en: Help
sv: Hjälp

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: logout
sv: logga ut

en: here
sv: här

en: Sidebar left
sv: Vänster sidospalt

en: Sidebar right
sv: Höger sidospalt

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Highlighted
sv: Framhävd
