Trotoar (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Help
oc: Ajuda

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: here
oc: aicí

en: Sidebar left
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Sidebar right
oc: Barra laterala de drecha

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
