Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجع الإعدادات المبدئية

en: Taxonomy
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: حرر

en: Required
ar: ضروري

en: Default
ar: مبدئي
