Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Required
ast: Requeríu

en: Default
ast: Predefiníu
