Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Reset to defaults
bg: Възстанови стойностите по подразбиране

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: Edit
bg: Промени

en: Required
bg: Задължително

en: Default
bg: По подразбиране
