Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Required
bs: Obavezno

en: Node type
bs: Tip noda
