Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Required
cs: Povinné

en: Default
cs: Výchozí

en: Node type
cs: Typ uzlu
