Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Edit
da: Redigér

en: Required
da: Obligatorisk

en: Default
da: Standard

en: Node type
da: Indholdstype
