Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Node type
el: Τύπος κόμβου
