Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازگرداندن به پيش‌فرض

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Required
fa: اجباری

en: Default
fa: پیش‌فرض
