Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Required
hr: Obavezno

en: Default
hr: Zadano

en: Node type
hr: Vrsta node-a
