Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Required
hu: Szükséges

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Node type
hu: Tartalomtípus
