Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina alle impostazioni predefinite

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Edit
it: Modifica

en: Required
it: Obbligatorio

en: Default
it: Predefinito

en: Node type
it: Tipo di nodo
