Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékna nang asliné

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Ubah

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Default
jv: Gawan
