Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Default
vi: Mặc định

en: Node type
vi: Kiểu node
