Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Required
ca: Necessari

en: Default
ca: Per defecte

en: Node type
ca: Tipus de node
