Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Reset to defaults
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan
