Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍
