Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Required
sq: Kërkohet

en: Default
sq: E prezgjedhur
