Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: คืนค่าเดิม

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Required
th: จำเป็น

en: Default
th: ค่าปริยาย
