Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Default
am: ነባሪ
