Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Required
et: Kohustuslik

en: Default
et: Vaikimisi

en: Node type
et: Postituse liik
