Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Required
nl: Vereist

en: Default
nl: Standaard

en: Node type
nl: Node-type
