Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Required
nn: Påkrevd

en: Default
nn: Standard
