Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Required
az: Tələb olunur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Node type
az: Nod tipi
