Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Required
be: Абавязкова

en: Default
be: Прадвызначана
