Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས
