Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Required
he: נדרש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Node type
he: סוג תוכן
