Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Edit
id: Sunting

en: Required
id: Wajib

en: Default
id: Bawaan

en: Node type
id: Jenis node
