Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Required
km: ទាមទារ

en: Default
km: លំនាំដើម
