Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Required
lv: Obligāts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Node type
lv: Mezgla veids
