Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား
