Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Default
os: Æнæивд
