Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Required
pl: Wymagane

en: Default
pl: Domyślny

en: Node type
pl: Typ zawartości
