Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Default
sv: Förvald

en: Node type
sv: Typ av nod
