Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Required
eo: Bezonata

en: Default
eo: Defaŭlto
