Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Node type
eu: Nodo mota
