Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Required
fa: اجباری

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Node type
fa: نوع گره
