Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Required
fi: Pakollinen

en: Default
fi: Oletus

en: Node type
fi: Solmun tyyppi
