Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Required
ku: پێویستە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت
