Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Required
sk: Povinné

en: Default
sk: Predvolené

en: Node type
sk: Typ uzla
