Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Required
ta: தேவை

en: Default
ta: இயல்பான
