Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Default
te: అప్రమేయం
